Drewniana osłonka na doniczkę do ogrodu i domu

127,90 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
Połączenie sosny z materiałowym sznurkiem to sposób na oryginalną dekorację w naturalnym stylu. Nasze osłonki na doniczki umożliwiają dwie możliwości aranżacji: z uszkami ze sznurka lubi z wiązanym sznurkiem. Wybierz taki efekt, który odpowiada Ci najbardziej. Pamiętaj przy tym jednak, że jutowy sznurek to tylko element ozdobny — kwiaty zawsze przenoś, łapiąc za całą osłonkę od spodu. Sam sznurek może nie wytrzymać ciężaru doniczki wraz z ziemią i rośliną.
Kolor
Wysokość
Model
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Sosnowe osłonki na doniczki o wysokości 20 i 30 cm to piękna dekoracja dla Twoich ulubionych roślin, która wpasuje się do praktycznie każdego pomieszczenia w Twoim domu, jak i poza nim. Sosnowe osłonki sprawdzą się do salonu w boho stylu, minimalistycznej kuchni, a także wszędzie tam, gdzie chcesz je umieścić poza domem. Ozdoba ogrodu, balkonu, ale i także tarasu. To prosty element aranżacji dla wielbicieli kwiatów. Wystarczy, że wybierzesz drewnianą osłonkę na doniczkę dla swojej ulubionej roślinny, by stworzyć niebanalną ozdobę.
Drewniane osłonki na doniczki są na tyle subtelne, że nie przytłoczą piękna Twoich roślin, ale będą idealnym uzupełnieniem i dekoracją w jednym. Znajdziesz je u nas w kilku kolorach i z łatwością wybierzesz ten, który pasuje Ci bardziej. Osłonki na doniczki dostępne są w wersji impregnowanej idealnej na zewnątrz, a także nieimpregnowanej, którą należy zabezpieczyć olejem do drewna, by prezentowały się pięknie wszędzie tam, gdzie znajdziesz dla nich miejsce. Dobierz do swojego wnętrza osłonkę antracytową, zieloną lub białą i stwórz przytulny i naturalny wystrój, pełen Twoich ulubionych kwiatów w wyjątkowej oprawie.
  • Wielofunkcyjność – nasze ręcznie wykonane doniczki nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Mogą być używane jako rustykalna dekoracja do roślin, ziół i warzyw. Nadają się również doskonale jako pudełko.
  • Idealny rozmiar – oferujemy doniczki w dwóch różnych rozmiarach. 33,5 x 30 cm, 33,5 x 20 cm
  • System odprowadzania wody – proszę zwrócić uwagę, że na dnie znajdują się otwory do odprowadzania wody. Zapewniają one przepuszczalność powietrza, dzięki czemu korzenie roślin nie ulegają gniciu.
  • Nasze osłonki doniczki są wykonane w 100% z odpornego na warunki atmosferyczne drewna sosnowego. W trosce o środowisko naturalne w konstrukcji dolnej nie stosuje się tworzywa sztucznego. Impregnowany preparatem, który nie zawiera chromu. (nieimpregnowana wersja wymaga koniecznie pomalowania olejem do drewna)
4260575625954

Opis

Rodzaj drewna
Sosna
Montaż
Inny
Forma
Inny
Wysokość
0 - 20 cm
21 - 50 cm
Dodatki
Sznurek jutowy

Specyficzne kody

ean13
4260575625954

Powiązane artykuły na blogu