Obrzeże trawnikowe drewniane sosnowe 4 sztuki brązowe

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 92,00 zł 92.00
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Płot drewniany sosnowy krawężnik kolor brązowy

  • Solidnie wykonane, bez drzazg i odprysków, nie potrzebne jest dodatkowe smarowanie
  • Sprzedawane w zestawie 4 sztuki brązowe obrzeże
  • Długość ogrodzenia 105 cm
  • Wysokość obrzeża po zamontowaniu około 30 lub 40 cm
  • Panel ogrodzenia wykonany z 9 listew sosnowych
  • 2 listwy wydłużone o 25 cm, zaostrzone, dla łatwego montażu, zapewniają bardzo dobrą stabilność i utrzymanie ogrodzenia w pożądanym miejscu bez kopania lub/i cementowania
  • Panel ogrodzeniowy jest całkowicie zmontowany, nie wymaga dodatkowych prac
  • Drewno impregnowane, odporne na warunki atmosferyczne
Obrzeże trawnikowe drewniane panel

Obrzeże trawnikowe ogrodzenie kwietników

Prezentowany niski płot drewniany wykonany z drzewa sosnowego to piękne i oryginalne wykończenie każdej rabaty. Nasz produkt dostępny jest w dwóch kolorach, naturalnym oraz brązowym, dzięki temu wybrać można ten, który barwą lepiej dopasowany będzie do całego projektu ogrodu. Jest to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie do ogradzania i wydzielania rabat, grządek oraz warzywniaków.

Starannie wykonane impregnowane drewniane obrzeże

Istotną cechą naszego produktu jest jego wodoodporność, płotek drewniany pokryty został zabezpieczającym przed wilgocią impregnatem, dodatkowo poddany on został obróbce cieplnej, dzięki której chroniony jest przed działaniem czynników atmosferycznych. Takie rozwiązanie sprawia, że płotek zachował swój naturalny wygląd i nie posiada swoistej zielonkawej barwy, która jest charakterystyczna przy ciśnieniowej impregnacji drewna.
Na koniec zaznaczyć należy, że montaż ogrodzenia drewnianego jest wyjątkowo prosty. W sztachety drewniane wmontowane zostały zaostrzone na końcach paliki. Dzięki temu, za pomocą drewnianego młotka łatwo można je wbić w wybraną powierzchnię.
Nasz produkt to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników ogrodów. Prosta konstrukcja staje się dla rabat wyjątkowym i bardzo estetycznym wykończeniem stanowiąc jednocześnie ich ochronę przed zwierzętami lub radośnie bawiącymi się dziećmi.

Dane techniczne

Wysokość 30 cm
Forma panel
Wbijany w ziemię Tak
Długość 100 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl