Jeżeli poszukują Państwo oryginalnych rozwiązań, które wzbogacą zielony teren wokół domu, uzupełniając aranżację bądź wzbogacając je o rustykalne elementy, nasza kategoria spełni wszystkie Wasze potrzeby. Prezentujemy ozdobne dekoracje drewniane. Stosujemy także płotki, deski oraz inne naturalne materiały, które sprawdzają się doskonale wśród kwiatów, krzewów i innych roślin.
Przygotowaliśmy panele drewniane do aranżacji tarasów lub balkonów, ścieżki, czy też wykonane z wierzbowych witek kratownice do pnączy. Zobacz dostępne dekoracje z drewna
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Ścieżka ogrodowa drewniany... Ścieżka ogrodowa drewniany...

Ścieżka ogrodowa drewniany chodnik

Ścieżka ogrodowa drewniany chodnik

Cena 110,00 zł
Nasz chodnik ogrodowy to nie tylko element dekoracyjny w Twoim pięknym ogrodzie, ale także praktyczne rozwiązanie, które pozwala na swobodne poruszanie się bez uszkadzania roślin.

Rolowana ścieżka trawnikowa - ryflowana

Ścieżki ogrodowe możemy z łatwością ułożyć samodzielnie, tworząc piękne ogrodowe aleje o fantazyjnych kształtach. Bezpieczna i wygodna ścieżka ogrodowa z drewna modrzewiowego, została zaimpregnowana naturalnym impregnatem nie zawierającym chromu. Zalecamy dodatkową konserwację jak przy każdych produktach drewnianych.
Płytki drewniane na balkon... Płytki drewniane na balkon...

Płytki drewniane na balkon taras 50x50

Płytki drewniane na balkon taras 50x50

Cena 43,00 zł
Płytki tarasowe drewniane wykonane w 100% z zaimpregnowanego, certyfikowanego drewna modrzewiowego, który ma korzystne właściwości fizykochemiczne-praktycznie się nie wypacza i cechuje go duża odporność na działanie grzybów i szkodników.
Bez plastikowych dodatków, naturalne i ekologiczne płytki drewniane, nadają się nie tylko na drewniany balkon, taras oranżerię czy chodnik ogrodowy, ale również do sauny lub łazienki. Karbowana powierzchnia drewnianych płytek, zabezpiecza je przed poślizgiem. Łatwość montażu nie wymagająca dodatkowych konstrukcji.
Kratownica drewniana... Kratownica drewniana...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy krata

Cena 46,00 zł
Wspaniałym wspornikiem dla naszych roślin na pewno będzie oryginalna i w 100% naturalna kratka do pnączy. Delikatna, ręcznie tkana konstrukcja z wierzbowych witek i sznurków z juty stanowić będzie samodzielną dekoracje z drewna
Dzięki swojej unikalnej konstrukcji kwietnik ogrodowy nie pozostawia rdzy i nie zawiera żadnych materiałów syntetycznych, dodatkowo bardzo łatwo się go montuje przy pomocy dwóch gwoździ lub haków. Zaznaczyć też należy, że wierzbowe witki są odpowiednio zabezpieczone i impregnowane.
Choinka z drewna modrzew... Choinka z drewna modrzew...

Choinka z drewna modrzew wykonana ręcznie 92cm

Choinka z drewna modrzew wykonana ręcznie 92cm

Cena 80,00 zł
Ręcznie wykonana, piękna choinka z drewna o nowoczesnym designie, to idealna ozdoba do każdego domu oraz miejsca pracy. Choinka drewniana została zaprojektowana tak jak i wszystkie nasze produkty z myślą o ekologii, z drewnianych listewek drzewa modrzewiowego, nadających się do recyclingu. Drewniana choinka nie wymaga montażu, a jej lekka konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie i wielokrotne wykorzystywanie w trakcie kolejnych świąt, nawet przez wiele lat.
Brykiet kominkowy drzewny... Brykiet kominkowy drzewny...

Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

Cena 85,00 zł
Świadomość ekologiczna stale wzrasta a wraz z nią potrzeba dbania o środowisko. Nasz brykiet kominkowy drzewny, to nowoczesne paliwo wyprodukowane z surowca wolnego od zanieczyszczeń, bez zbędnego spoiwa, bez dodatków chemicznych.
Brykiet do kominka idealnie nadaje się do wszelkich kominków, grilla, pieców kaflowych i drewnianych. Niska zawartość wody, poniżej 10 %.