Jeżeli poszukują Państwo oryginalnych rozwiązań, które wzbogacą zielony teren wokół domu, uzupełniając aranżację bądź wzbogacając je o rustykalne elementy, nasza kategoria spełni wszystkie Wasze potrzeby. Prezentujemy ozdobne dekoracje drewniane. Stosujemy także płotki, deski oraz inne naturalne materiały, które sprawdzają się doskonale wśród kwiatów, krzewów i innych roślin.
Przygotowaliśmy panele drewniane do aranżacji tarasów lub balkonów, ścieżki, czy też wykonane z wierzbowych witek kratownice do pnączy. Zobacz dostępne dekoracje z drewna
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Ścieżka ogrodowa drewniany... Ścieżka ogrodowa drewniany...

Ścieżka ogrodowa drewniany chodnik

Ścieżka ogrodowa drewniany chodnik

Cena 35,00 zł
Drewniany chodnik do ogrodu to niezwykle efektowna i estetyczna, naturalna nawierzchnia. Ścieżki ogrodowe możemy z łatwością ułożyć samodzielnie, tworząc piękne ogrodowe aleje o fantazyjnych kształtach. Chodniki ogrodowe wykonane są z certyfikowanego bardzo trwałego drewna modrzewiowego, a dodatkowa impregnacja chodnika sprawia, iż jest on odporny na warunki atmosferyczne. Ich pofałdowana górna strona zewnętrzna, powoduje antypoślizgowy efekt ścieżek ogrodowych, co czyni je bezpiecznymi nawet w trakcie deszczu.
Płytki drewniane na balkon... Płytki drewniane na balkon...

Płytki drewniane na balkon taras

Płytki drewniane na balkon taras

Cena 35,00 zł
Płytki tarasowe drewniane wykonane w 100% z zaimpregnowanego, certyfikowanego drewna modrzewiowego, który ma korzystne właściwości fizykochemiczne-praktycznie się nie wypacza i cechuje go duża odporność na działanie grzybów i szkodników.
Bez plastikowych dodatków, naturalne i ekologiczne płytki drewniane, nadają się nie tylko na drewniany balkon, taras oranżerię czy chodnik ogrodowy, ale również do sauny lub łazienki. Karbowana powierzchnia drewnianych płytek, zabezpiecza je przed poślizgiem. Łatwość montażu nie wymagająca dodatkowych konstrukcji.
Kratownica drewniana... Kratownica drewniana...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy krata

Cena 46,00 zł
Wspaniałym wspornikiem dla naszych roślin na pewno będzie oryginalna i w 100% naturalna kratka do pnączy. Delikatna, ręcznie tkana konstrukcja z wierzbowych witek i sznurków z juty stanowić będzie samodzielną dekoracje z drewna
Dzięki swojej unikalnej konstrukcji kwietnik ogrodowy nie pozostawia rdzy i nie zawiera żadnych materiałów syntetycznych, dodatkowo bardzo łatwo się go montuje przy pomocy dwóch gwoździ lub haków. Zaznaczyć też należy, że wierzbowe witki są odpowiednio zabezpieczone i impregnowane.
Choinka z drewna modrzew 92cm Choinka z drewna modrzew 92cm

Choinka z drewna modrzew 92cm

Choinka z drewna modrzew 92cm

Cena 60,00 zł
Ręcznie wykonana, piękna choinka z drewna o nowoczesnym designie, to idealna ozdoba do każdego domu oraz miejsca pracy. Choinka drewniana została zaprojektowana tak jak i wszystkie nasze produkty z myślą o ekologii, z drewnianych listewek drzewa modrzewiowego, nadających się do recyclingu. Drewniana choinka nie wymaga montażu, a jej lekka konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie i wielokrotne wykorzystywanie w trakcie kolejnych świąt, nawet przez wiele lat.
Brykiet kominkowy drzewny... Brykiet kominkowy drzewny...

Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

Cena 85,00 zł
Świadomość ekologiczna stale wzrasta a wraz z nią potrzeba dbania o środowisko. Nasz brykiet kominkowy drzewny, to nowoczesne paliwo wyprodukowane z drzew iglastych z surowca wolnego od zanieczyszczeń, bez zbędnego spoiwa, bez dodatków chemicznych.
Brykiet do kominka idealnie nadaje się do wszelkich kominków, grilla, pieców kaflowych i drewnianych. Niska zawartość wody, poniżej 10 %.