Jeżeli poszukują Państwo oryginalnych rozwiązań, które wzbogacą zielony teren wokół domu, uzupełniając aranżację bądź wzbogacając je o rustykalne elementy, nasza kategoria spełni wszystkie Wasze potrzeby. Prezentujemy ozdobne dekoracje drewniane. Stosujemy także płotki, deski oraz inne naturalne materiały, które sprawdzają się doskonale wśród kwiatów, krzewów i innych roślin.
Przygotowaliśmy panele drewniane do aranżacji tarasów lub balkonów, ścieżki, czy też wykonane z wierzbowych witek kratownice do pnączy. Zobacz dostępne dekoracje z drewna
Pokazano 1-10 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Ścieżka ogrodowa drewniany... Ścieżka ogrodowa drewniany...

Ścieżka ogrodowa drewniany chodnik modrzew

Ścieżka ogrodowa drewniany chodnik modrzew

Cena 81,90 zł
Nasz chodnik ogrodowy to nie tylko element dekoracyjny w Twoim pięknym ogrodzie, ale także praktyczne rozwiązanie, które pozwala na swobodne poruszanie się bez uszkadzania roślin.

Rolowana ścieżka trawnikowa - ryflowana

Ścieżki ogrodowe możemy z łatwością ułożyć samodzielnie, tworząc piękne ogrodowe aleje o fantazyjnych kształtach. Bezpieczna i wygodna ścieżka ogrodowa z drewna modrzewiowego, została zaimpregnowana naturalnym impregnatem nie zawierającym chromu. Zalecamy dodatkową konserwację jak przy każdych produktach drewnianych.
Kratownica drewniana... Kratownica drewniana...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy krata

Cena 47,90 zł
Wspaniałym wspornikiem dla naszych roślin na pewno będzie oryginalna i w 100% naturalna kratka do pnączy. Delikatna, ręcznie tkana konstrukcja z wierzbowych witek i sznurków z juty stanowić będzie samodzielną dekoracje z drewna
Dzięki swojej unikalnej konstrukcji kwietnik ogrodowy nie pozostawia rdzy i nie zawiera żadnych materiałów syntetycznych, dodatkowo bardzo łatwo się go montuje przy pomocy dwóch gwoździ lub haków. Zaznaczyć też należy, że wierzbowe witki są odpowiednio zabezpieczone i impregnowane.
Płytki drewniane na balkon... Płytki drewniane na balkon...

Płytki drewniane na balkon taras 50x50 modrzew

Płytki drewniane na balkon taras 50x50 modrzew

Cena 110,90 zł
Płytki tarasowe drewniane wykonane w 100% z zaimpregnowanego, certyfikowanego drewna modrzewiowego, który ma korzystne właściwości fizykochemiczne-praktycznie się nie wypacza i cechuje go duża odporność na działanie grzybów i szkodników.
Bez plastikowych dodatków, naturalne i ekologiczne płytki drewniane, nadają się nie tylko na drewniany balkon, taras oranżerię czy chodnik ogrodowy, ale również do sauny lub łazienki. Karbowana powierzchnia drewnianych płytek, zabezpiecza je przed poślizgiem. Łatwość montażu nie wymagająca dodatkowych konstrukcji.
Choinka z drewna modrzew... Choinka z drewna modrzew...

Choinka z drewna modrzew wykonana ręcznie 92cm

Choinka z drewna modrzew wykonana ręcznie 92cm

Cena 112,90 zł
Ręcznie wykonana, piękna choinka z drewna o nowoczesnym designie, to idealna ozdoba do każdego domu oraz miejsca pracy. Choinka drewniana została zaprojektowana tak jak i wszystkie nasze produkty z myślą o ekologii, z drewnianych listewek drzewa modrzewiowego, nadających się do recyclingu. Drewniana choinka nie wymaga montażu, a jej lekka konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie i wielokrotne wykorzystywanie w trakcie kolejnych świąt, nawet przez wiele lat.
Brykiet kominkowy drzewny... Brykiet kominkowy drzewny...

Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

Cena 78,90 zł
Świadomość ekologiczna stale wzrasta a wraz z nią potrzeba dbania o środowisko. Nasz brykiet kominkowy drzewny, to nowoczesne paliwo wyprodukowane z surowca wolnego od zanieczyszczeń, bez zbędnego spoiwa, bez dodatków chemicznych.
Brykiet do kominka idealnie nadaje się do wszelkich kominków, grilla, pieców kaflowych i drewnianych. Niska zawartość wody, poniżej 10 %.
Mała choinka drewniana  59... Mała choinka drewniana  59...

Mała choinka drewniana 59 cm hand made

Mała choinka drewniana 59 cm hand made

Cena 66,90 zł
Drewniana choinka to kompaktowa ozdoba, która nie zajmuje wiele miejsca. Naturalna, żyjąca w zgodzie z przyrodą dekoracja idealnie sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych mieszkaniach, ale także i w biurach, sklepach, restauracjach, czy też przy recepcjach. Atrakcyjna wersja z oświetleniem LED sprawi, że modernistyczna, drewniana choinka subtelnie zwróci na siebie uwagę i stworzy magiczny, bożonarodzeniowy nastrój.
Choinka - naturalna... Choinka - naturalna...

Choinka - naturalna dekoracja okien

Choinka - naturalna dekoracja okien

Cena 68,90 zł
Fascynująca, świąteczna dekoracja to produkt wykonany ręcznie. Ozdoba dostępna jest w dwóch rozmiarach: 60 x 70 cm oraz 100 x 140 cm (szer. X dł.). Szczególnie zachwycająco prezentuje się naturalna choinka w oknie wzbogacona opcjonalnie o diody LED 20/50 do samodzielnego montażu. Zestaw ten będzie wymagał wówczas 3 baterii AA, które nie są dostępne w komplecie.
Drewniane klocki rozpałka... Drewniane klocki rozpałka...

Drewniane klocki rozpałka do kominka

Drewniane klocki rozpałka do kominka

Cena 93,90 zł
Polecamy drewno opałowe, które pochodzi z Polski. Posiada certyfikat FSC, co oznacza, że zostało pozyskane bez degradacji lasów. Wyróżnia się wysoką kalorycznością, zatem nie zanieczyszcza kominka czy systemu kominkowego. Świetnie sprawdza się jako rozpałka, nie pozostawia sadzy. Jest to drewno suche, bez szkodliwych chemikaliów. Za sprawą niskiej wilgotności jego wartość opałowa jest większa. Pochodzi z produkcji listew drewnianych sosnowych, co daje Państwu gwarancję, że mają do czynienia z produktem najwyższej jakości.
Drewniana doniczka do... Drewniana doniczka do...

Drewniana doniczka do ogrodu i domu

Drewniana doniczka do ogrodu i domu

Cena 146,90 zł
Donice z modrzewia są dostępne w 3 wymiarach, co sprawi, że idealnie wybierzesz ich rozmiar do wielkości swoich roślin bądź przestrzeni, na której chcesz zasadzić kwiaty. Doniczki w formie skrzynki będą świetną dekoracją na zewnątrz. Z powodzeniem sprawdzą się na balkonie, tarasie i ogrodzie. Mogą być także oryginalnym elementem ozdobnym we wnętrzu mieszkania, bo wpiszą się nie tylko w styl minimalistyczny, a także w każdą przestrzeń, która czerpie z piękna natury.
Drewniano jajko wielkanocne... Drewniano jajko wielkanocne...

Drewniano jajko wielkanocne dekoracja

Drewniano jajko wielkanocne dekoracja

Cena 85,90 zł
Pomysł na prezent: wykonane ręcznie, przyjazne dla środowiska i nadające się do recyklingu, jajko to idealny prezent dla przyjaciół i rodziny. Oferujemy to jajko wielkanocne w dwóch rozmiarach: małe: 43 cm wysokości, 31 cm szerokości i 68 cm wysokości 46 cm szerokości. Idealnie pasuje do każdego wnętrza.