Każda osoba próbująca zastosować w ogrodzie aranżację rustykalną spotkała się z problemem znalezienia odpowiedniego płotu. Obecnie większość przedsiębiorstw dostępnych na rynku wykorzystuje metale oraz liczne zaawansowane technologie, w efekcie prezentując klientom ciężkie, nieestetyczne konstrukcje. Ponadto zazwyczaj wykonują je maszyny, przez co tracą swój indywidualny urok. Dlatego postanowiliśmy rozpocząć produkcję własnych rozwiązań - ręcznie!
Wykonujemy płoty drewniane ogrodowe, wyróżniające się mnogością wzorniczą, gdzie zawsze każdy produkt będzie unikatowy. Aby przedłużyć żywotność oraz elegancki wygląd konstrukcji, zastosowaliśmy naturalną hydroizolację, która zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz wody, a także dodatkową blokadę przeciwko owadom oraz grzybom.
Pokazano 1-10 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Brama drewniana 100 cm... Brama drewniana 100 cm...

Brama drewniana 100 cm furtka ogrodowa

Brama drewniana 100 cm furtka ogrodowa

Cena 248,90 zł
Furtka ogrodowa drewniana sprzedawana jest wraz z potrzebnymi do montazu akcesoriami. Solidnie wykonane skrzydło pasujące do naszych płotków z palików leszczynowych. Dostępna w ciągłej sprzedaży w różnych wysokościach. Sprawdź dostępne bramy drewniane ogrodzeniowe
Zachęcamy do przeczytania instrukcji montażu ogrodzenia leszczynowego krok po kroku - ułatwi to planowanie potrzebnych elemntów płotka
Słupek ogrodzeniowy... Słupek ogrodzeniowy...

Słupek ogrodzeniowy drewniany zaostrzony

Słupek ogrodzeniowy drewniany zaostrzony

Cena 47,90 zł
Niezbędny element do zbudowania ogrodzenia z płotów leszczynowych - pełną instrukcję montażu znajdziesz tutaj.
Słupek ogrodzeniowy z drewna kasztanowca – okrągły, oczyszczony i zaostrzony po jednej stronie, idealnie nadaje się montażu ogrodzenia drewnianego. Bal drewniany ma grubość 6 – 8 cm i jest sprzedawany wraz z 3 bolcami.
Rollborder drewniany... Rollborder drewniany...

Rollborder drewniany obrzeże trawnikowe

Rollborder drewniany obrzeże trawnikowe

Cena 117,90 zł

Długość płotka ze sztachetek - 2.03 metry

Płotek skonstruowany jest z czterdziestu jeden drewnianych deseczek. Każda z nich ma szerokość 4,5 centymetra tworząc razem piękne sztachety drewniane, które ogrodzą różnego typu kwietniki i warzywniaki, nawet te o nieregularnym kształcie.
Zaznaczyć też należy, że jest to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie. Prezentowany płotek drewniany wykonany z drzewa sosnowego to piękne i oryginalne wykończenie każdej rabaty. Nasz produkt dostępny jest w kilku kolorach, dzięki temu wybrać można ten, który barwą lepiej dopasowany będzie do całego projektu ogrodu. Mamy również w ofercie płotek nieimpregnowany, który daje dowolność wyboru impregnatu i koloru.
Płotek ogrodowy drewniany z... Płotek ogrodowy drewniany z...

Płotek ogrodowy drewniany z nóżkami 5 metrowy

Płotek ogrodowy drewniany z nóżkami 5 metrowy

Cena 130,90 zł
Płotek drewniany z nóżkami do wbijania w ziemię
Zastosowanie ogrodzenienia: grządki, pergole lub warzywniaki. Płotki wykonane z naturalnego drewna będą służyć przez długie lata, a dzięki starannie ociosanym palikom szybko i sprawnie umieścimy drewniany płot w dowolnie wybranym przez nas miejscu.  
Płotek trawnikowy drewniany... Płotek trawnikowy drewniany...

Płotek trawnikowy drewniany sosnowy 105cm

Płotek trawnikowy drewniany sosnowy 105cm

Cena 64,90 zł

płot drewniany sztachetowy

Prezentowany niski płot drewniany wykonany z drzewa sosnowego to piękne i oryginalne wykończenie każdej rabaty. Nasz produkt dostępny jest w kilku kolorach, a także w wersji nieimpregnowanej, dzięki temu wybrać można ten, który barwą lepiej dopasowany będzie do całego projektu ogrodu. Jest to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie do ogradzania i wydzielania rabat, grządek oraz warzywniaków. Długość pojedynczego elementu 105 cm.

Leszczynowy płot... Leszczynowy płot...

Leszczynowy płot sztachetowy metrowy

Leszczynowy płot sztachetowy metrowy

Cena 41,90 zł
  • Pojedyncze elementy ogrodzeniowe można łączyć, długość ogrodzenia można dostosować do własnych potrzeb.
  • Długość płotka: 1 metr - do 5 metrów wysyłamy w jednym odcinku
Kogucik drewniany płotek ze... Kogucik drewniany płotek ze...

Kogucik drewniany płotek ze szpikulcami

Kogucik drewniany płotek ze szpikulcami

Cena 108,90 zł
Kogucik dostępny jest w kilku kolorach, także w wersji nieimpregnowanej, którą można pomalować zgodnie z zapotrzebowaniem (impregnacja płotków drewnianych jest konieczne) .Dekoracyjna palisada ogrodowa tego typu jest niezwykle łatwa w montażu. Wystarczy dwa szpikulce wbić w ziemię, do postawienia drewnianego ogrodzenia wystarczy gumowy młotek.
Rollborder II drewniany... Rollborder II drewniany...

Rollborder II drewniany płotek sosnowy

Rollborder II drewniany płotek sosnowy

Cena 117,90 zł

Oferowany przez nas rollboarder II to kolejna wersja naszego produktu. Czym się różnią? Jedyna różnica jest w wyglądzie płotka - nowsza wersja ma równo ściętą górną część sztachetek. Wygląda bardzo elegancko i minimalistycznie. Zaopatrzenie rabat i kwietników w taki płotek to także ochrona roślin przed zwierzętami bądź beztrosko bawiącymi się dziećmi.

Płotek sosnowy FARMER... Płotek sosnowy FARMER...

Płotek sosnowy FARMER ogrodzenie drewniane

Płotek sosnowy FARMER ogrodzenie drewniane

Cena 48,90 zł
W naszej ofercie znajduje się płotki o dwóch długościach – 50 i 100 cm. Do wyboru są również 2 praktyczne wysokości – 20 cm ponad ziemię i wraz z nóżkami 35 oraz 30 cm a z nóżkami 45. Płotki sosnowe FARMER dostępne są w atrakcyjnych i praktycznych 5 kolorach, zaimpregnowane gotowe do użytku. Mamy też wersję nieimpregnowaną, które trzeba zabezpieczyć olejem lub bejcą, na dowolny kolor. Taki wybój pozwala każdemu klientowi na dopasowanie produktu do swoich potrzeb.