Wiosenne targi ogrodnicze 2018! 0
Wiosenne targi ogrodnicze 2018!

Wiosenne targi ogrodnicze – znak rozpoczętego sezonu 2018!

Pierwszy, ciepły, wiosenny weekend już za nami i choć była to jeszcze kalendarzowa zima wszyscy poczuliśmy, jak bardzo tęsknimy za słońcem i ciepłem. Ludzie tłumnie wyszli na spacery i przechadzki by, po raz pierwszy w tym sezonie, poczuć wiosnę. Niecierpliwi nowej pory roku ogrodnicy przygotowują się na nią już od jakiegoś czasu, chcąc zdążyć posprzątać swoje ogrody i dostosować je do intensywnego czasu budzenia się przyrody do życia.
Sezon ogrodniczy 2018 otwarty

Zespół PŁOTKÓW OGRODOWYCH w pracy

Z niecierpliwością wyczekujemy ciepłej pogody, by móc cieszyć się pyszną, poranną kawą na ogrodowej werandzie. Bo ogród to prawdziwie magiczne miejsce. Daje unikalną szansę wyjątkowo bliskiego kontaktu z naturą, wytchnienie od zgiełku miasta i codziennego pędu. Tu wszystko toczy się zgodnie z ustalonym, harmonijnym porządkiem, dzięki któremu ogród to miejsce odpoczynku i relaksu. Oczywiście, by cieszyć oczy pięknem ogrodu trzeba o niego dbać i z pewnością prawdą jest, że im więcej czasu i wysiłku mu poświęcimy, tym piękniejszym się stanie.
 
Plany aranżacji ogrodu na dany sezon rozpoczynamy z dużym wyprzedzeniem, by zintensyfikować wysiłki na wiosnę. To w tym właśnie czasie organizuje się najwięcej targów celem inspiracji pasjonatów ogrodnictwa i prezentacji nowych produktów. W różnych miastach na targi ogrodnicze przyjeżdżają przedsiębiorcy i prezentują swoje artykuły. Nie zabraknie na nich również i nas. W rozdawanych katalogach znajdą się oczywiście wyjątkowe i naturalne płotki do ogrodu, z wikliny, drewna sosnowego, czy leszczyny.
Wyprodukowane płotki wiklinowe

Wypletliśmy tysiące płotków do ogrodów

Na rozpoczynający się sezon 2018 przygotowaliśmy się solidnie. Przede wszystkim, mamy ulubione płotki wiklinowe – wypletliśmy ich tysiące, tak, by sprawnie i szybko realizować nadchodzące zamówienia. Nie zabraknie też płotków z palików i belek. Dodatkowo wzbogaciliśmy naszą ofertę o wyjątkowe i oryginalne ozdoby drewniane. Na szczególną uwagę zasługuje świetlista kula wiklinowa do ogrodu i w stu procentach naturalna kratownica do pnączy. Pracujemy jednak dalej, bo w tym roku nasza reklama znajdzie się w prestiżowym katalogu „Dla domu i ogrodu”* rozdawanym, między innymi, na targach ogrodniczych w Ostródzie czy na poznańskiej „Gardenii”. 

Jesteśmy gotowi na sezon ogrodniczy 2018

 Wiosnę przywitamy z hukiem, odwiedzimy niejedne targi ogrodnicze poszukując kolejnych inspiracji i motywów, by tworzyć kolejne niepowtarzalne płotki do ogrodu i wyjątkowe ozdoby drewniane.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl