Komplet 2 drewnianych choinek świątecznych

46,90 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
Ozdoby wykonane są w 100% z odpornego na warunki atmosferyczne drewna sosnowego. W trosce o środowisko naturalne w konstrukcji nie zastosowano plastiku. Choinki kolorowe impregnowane są preparatem nie zawierającym chromu.
Choinka może być umieszczona w dowolnie wybranym miejscu. To piękna dekoracja do salonu, kuchni, przedpokoju, ganku, balkonu, biura czy witryny sklepowej, która nadaje niepowtarzalny świąteczny charakter. Może być użyta zarówno w domu jak i w ogrodzie.
Ozdoby sprzedawane są jako komplet 2 sztuk o wymiarach: 36,5 x 54cm oraz 22 x 34,5cm w 6 wariantach kolorystycznych: naturalnym, zielonym, antracytowym, białym, brązowym oraz surowym. (nieimpregnowanym)
Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dekoracyjne choinki drewniane

Zestaw 2 drewnianych choinek to piękna i stylowa dekoracja do domu na okres świąteczny. Choinki są impregnowane i dostępne w kilku różnych kolorach, będą więc świetnym dodatkiem do ozdób świątecznych w różnym stylu. Dostępna jest też wersja nieimpregnowana polecana osobom, które chcą pomalować choinkę w kolorze pasującym do swojego wnętrza.
Drewniane choinki to oryginalne i eleganckie uzupełnienie świątecznych dekoracji, a jednocześnie dyskretna i minimalistyczna ozdoba mieszkania. Choinki można postawić np. w salonie, przedpokoju czy na parapecie. Produkt jest wykonany w 100% z odpornego na warunki atmosferyczne drewna sosnowego, nadaje się więc także do użytku zewnętrznego.
Nasze drewniane choinki nie wymagają montażu, wystarczy je jedynie rozpakować, a następnie odpowiednio udekorować. Na choinkę można powiesić np. bombki, gwiazdki, figurkę renifera, przykleić jemiołę czy np. zawiązać kokardki. Drewnianą choinkę można również udekorować kolorowymi lampkami. Zestaw 2 drewnianych choinek, wraz z pozostałymi akcesoriami świątecznymi, pomoże stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę w magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia.
 
  • Choinki drewniane impregnowane dostępne w następujących wariantach kolorystycznych: naturalnym, zielonym, antracytowym, białym oraz brązowym
  • Dostępna jest też wersja surowa - nieimpregnowana - zalecane jest zabezpieczenie drewna w wybranym przez siebie kolorze, impregnacie
  • Komplet 2 sztuk o wymiarach: 36,5 x 54cm oraz 22 x 34,5cm
  • Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
  • Ekologiczna alternatywa dla tradycyjnej choinki
  • Dekoracja świąteczna wykonana z drewna sosnowego

4260575628429

Opis

Rodzaj drewna
Sosna
Montaż
Inny
Forma
Inny
Wysokość
21 - 50 cm
51 - 100 cm

Specyficzne kody

ean13
4260575628429