W trosce o środowisko naturalne, a także zapewnienie naszym Klientów wysokogatunkowych, wytrzymałych rozwiązań, prezentujemy płotki wiklinowe ogrodowe. Wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, którą można zastosować zarówno, jako estetyczną dekorację terenu, jak i podczas zabezpieczania klombów - czyli łączą w sobie użyteczność z walorami wizualnymi. Ponadto nasze rozwiązania wykonujemy ręcznie, dzięki czemu każdy produkt jest unikatowy.
Każdy drewniany płot ogrodowy znajdujący się w naszej ofercie to doskonała propozycja zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, którym zależy na atrakcyjnej prezentacji terenu wokół budynku. Konstrukcja jest stabilna i wytrzymała na zmienne warunki atmosferyczne, w tym niższe oraz wysokie temperatury. Poniżej można zapoznać się z wszystkimi dostępnymi wariantami wymiarowymi, co pozwoli jeszcze lepiej dopasować produkty do przyszłego zastosowania.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Płot drewniany palisada... Płot drewniany palisada...

Płot drewniany palisada wiklinowa wysokość 10 cm

Płot drewniany palisada wiklinowa wysokość 10 cm

Cena 8,90 zł
Drewniana palisada wiklinowa do ogrodzenia klombów i warzywniaków. Odporna na zewnętrzne warunki. Impregnowane bukowe paliki można z łatwościa wcisnąć w ziemię. Żywotność płotka: 5-10 lat (zależnie od lokalizacji i konserwacji). Wysokość: 10 cm. Całkowita wysokość wraz z palikiem: 20cm
Ogrodzenie drewniane... Ogrodzenie drewniane...

Ogrodzenie drewniane wysokość 20 cm wiklinowa...

Ogrodzenie drewniane wysokość 20 cm wiklinowa palisada

Cena 11,00 zł
Niepodważalną zaletą płotka jest także jego trwałość: 5-10 lat (zależnie od lokalizacji i konserwacji). Regularna konserwacja olejem do drewna może znacznie zwiększyć odporność gałązek i trwałości całego płotka. 
Krok po kroku projekt ogrodzenia drewnianego z wykorzystaniem płotków wiklinowych
Obrzeże trawnikowe wysokość... Obrzeże trawnikowe wysokość...

Obrzeże trawnikowe wysokość 30 cm drewniane

Obrzeże trawnikowe wysokość 30 cm drewniane

Cena 14,80 zł
Zastosowanie ogrodzenienia: grządki, pergole lub warzywniaki. Płotki wykonane z naturalnego drewna będą służyć przez długie lata.
Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i i obrzeża trawnikowe możemy wykonać pod wymiar przy założeniu minimalnej ilości sztuk, która wynosi 25 w danym wymiarze.
Płotek wiklinowy wysokość... Płotek wiklinowy wysokość...

Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

Cena 17,55 zł
Ze względu na wysokość płotek wiklinowy polecany jest do zabezpieczeń klombów, warzywniaków przez zwięrzętami. Nie tylko funkcjonalny ale naturalny wygląd ogrodu.
Wiklina, do tego odpowiednio konserwowana, jest odporna na kaprysy pogody, co pozwala na stosowanie płotków wiklinowych także na tych terenach, na których klimat bywa nieprzyjazny. Dodatkowo bukowe paliki są z twarde i wytrzynałe i bardzo łatwo można je wcisnąć w ziemię.
Płot wiklinowy ogrodzenie... Płot wiklinowy ogrodzenie...

Płot wiklinowy ogrodzenie wysokość 60 cm

Płot wiklinowy ogrodzenie wysokość 60 cm

Cena 31,50 zł
W 100% naturalne, odporne na warunki atmosferyczne płotki do ogrodu. Wykonane z najlepszej jakości wikliny. Niepodważalną zaletą płotka jest także jego trwałość. Regularnie i starannie stosować olej do drewna na każdym elemencie
W tej wysokości dostępne są 2 długości panelu z wikliny: 30 i 60 cm
Szybki i łatwy montaż dzięki zastosowaniu bukowych palików