Filtruj według

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 49,00 zł

Wysokość

Wysokość

W trosce o środowisko naturalne, a także zapewnienie naszym Klientów wysokogatunkowych, wytrzymałych rozwiązań, prezentujemy płotki wiklinowe ogrodowe. Wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, którą można zastosować zarówno, jako estetyczną dekorację terenu, jak i podczas zabezpieczania klombów - czyli łączą w sobie użyteczność z walorami wizualnymi. Ponadto nasze rozwiązania wykonujemy ręcznie, dzięki czemu każdy produkt jest unikatowy.
Każdy drewniany płot ogrodowy znajdujący się w naszej ofercie to doskonała propozycja zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, którym zależy na atrakcyjnej prezentacji terenu wokół budynku. Konstrukcja jest stabilna i wytrzymała na zmienne warunki atmosferyczne, w tym niższe oraz wysokie temperatury. Poniżej można zapoznać się z wszystkimi dostępnymi wariantami wymiarowymi, co pozwoli jeszcze lepiej dopasować produkty do przyszłego zastosowania.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Płot drewniany palisada... Płot drewniany palisada...

Płot drewniany palisada wiklinowa wysokość 10 cm

Płot drewniany palisada wiklinowa wysokość 10 cm

Cena 37,90 zł
Drewniana palisada wiklinowa do ogrodzenia klombów i warzywniaków, ścieżek. Odporna na zewnętrzne warunki. Palisada drewniana impregnowana preparatem nie zawierającym chromu. Zalecamy dodatkową konserwację jak przy każdych produktach drewnianych.
Toczone paliki z twardego drewna można z łatwościa wcisnąć w ziemię, przy twardszych podłożach zalecamy użycie gumowego młotka. Wysokość prezentowanego płota z wikliny to 10 centmetrów. Całkowita wysokość wraz z palikiem: 20cm
Ogrodzenie drewniane... Ogrodzenie drewniane...

Ogrodzenie drewniane wysokość 20 cm wiklinowa...

Ogrodzenie drewniane wysokość 20 cm wiklinowa palisada

Cena 42,90 zł
Niepodważalną zaletą ogrodzenia z wikliny to długa trwałość dzięki impregnacji, a dodatkowa regularna konserwacja olejem do drewna może znacznie zwiększyć odporność gałązek i trwałości całego płotka. 

Palisada drewniana impregnowana wysokość 20 cm

Tutaj przedstawiamy krok po kroku jak zrobić płot drewniany do ogrodu z wykorzystaniem płotków wiklinowych
Obrzeże trawnikowe wysokość... Obrzeże trawnikowe wysokość...

Obrzeże trawnikowe wysokość 30 cm drewniane

Obrzeże trawnikowe wysokość 30 cm drewniane

Cena 47,90 zł
Zastosowanie ogrodzenia z wikliny: grządki, pergole lub warzywniaki. Płotki wykonane z naturalnego drewna i impregnowane będą służyć przez długie lata.

Obrzeża palisada drewniana do ogrodu

W stałej produkcji posiadamy wiele wymiarów płotków wiklinowych, które idealnie pasują do siebie i mogą być łączone w różnej kombinacji. Montaż jest szybki i prosty. Wystarczy tylko brać po kolei palisady wiklinowe i wbijać je w ziemię za pomocą gumowego młodka. Jeden panel obok drugiego, dopóki nie ogrodzimy pożądanego przez nas terenu.
Płotek wiklinowy wysokość... Płotek wiklinowy wysokość...

Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

Cena 55,90 zł
Ze względu na wysokość płotek wiklinowy polecany jest do zabezpieczeń klombów, warzywniaków przez zwięrzętami. Nie tylko funkcjonalny ale nadaje naturalny wygląd ogrodu. Co najważniejsze, zastosowanie płotka jest banalnie proste, wystarczy jedynie odpowiednie wbicie paneli w ziemię za pomocą gumowego młotka.
Palisada wiklinowa 40 cm, dzięki dodatkowej impregnacji, jest odporna na kaprysy pogody. W trosce o środowisko naturalne w podkonstrukcji nie zastosowano plastiku. Impregnowana preparatem nie zawierającym chromu.
Płot wiklinowy ogrodzenie... Płot wiklinowy ogrodzenie...

Płot wiklinowy ogrodzenie wysokość 60 cm

Płot wiklinowy ogrodzenie wysokość 60 cm

Cena 60,90 zł
W 100% naturalne, impregnowane preparatem nie zawierającym chromu, odporne na warunki atmosferyczne płoty z wikliny. Wykonane z najlepszej jakości wikliny, paliki z twardej olchy. Niepodważalną zaletą płotka jest także jego trwałość. Zalecamy dodatkową konserwacje olejem do drewna przed okresem zimowym.
W tej wysokości dostępne są 2 długości panelu z wikliny: 30 i 60 cm
Szybki i łatwy montaż ogrodzenia z wikliny dzięki toczonym palikom z twardego drewna. Wystarczy delikatnie wbić płotki w ziemię przy pomocy gumowego młotka