Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

17,55 zł
Brutto czas realizacji 1-5 dni
Ze względu na wysokość płotek wiklinowy polecany jest do zabezpieczeń klombów, warzywniaków przez zwięrzętami. Nie tylko funkcjonalny ale naturalny wygląd ogrodu.
Wiklina, do tego odpowiednio konserwowana, jest odporna na kaprysy pogody, co pozwala na stosowanie płotków wiklinowych także na tych terenach, na których klimat bywa nieprzyjazny. Dodatkowo bukowe paliki są z twarde i wytrzynałe i bardzo łatwo można je wcisnąć w ziemię.
Długość
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zastosowanie palisady ogrodowej z naturalnego drewna

Pośród wielości dostępnych na rynku ogrodowych dekoracji i ozdobników, warto zdecydować się na zakup płotka wiklinowego, która doskonale aranżuje się z otoczeniem. Wszystko za sprawą jej całkowicie naturalnego charakteru. Wykonana z drewna zapewnia przyjemny nastrój, współgra z naturą i daje nam nieco wytchnienia. Otaczając się naturalnymi produktami, łagodzimy bowiem stres i zapewniamy sobie spokój.

Płotki wiklinowe odporne na warunki zewnętrzne

Drewniana palisada może nam posłużyć jako ogrodzenie warzywnika, który będzie wówczas niedostępny dla zwierząt. Jest także idealnym materiałem pozwalającym otoczyć młode drzewka. Wspomaga przy tym ich rozrost. Co ważne, została wyprodukowana z naturalnych materiałów, więc ingeruje w środowisko i jest mu przyjazna. Nie zawiera żadnych trujących, chemicznych substancji, jakie mogłyby zakłócić równowagę ekologiczną. Aby ochronić drewnianą palisadę przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych, wystarczy zastosować podstawowe zabiegi konserwatorskie, które trzeba regularnie ponawiać, jeśli chcemy cieszyć się palisadą przez długie lata.

Zalecane regulana konsertwacja drewnianych płotków

Żywotność takiego płotka wynosi nawet 5 do 10 lat. Jeżeli będziemy o niego należycie dbać, regularnie i starannie stosować olej do drewna na każdym elemencie, niestraszne mu będą nawet najsurowsze warunki atmosferyczne.

Parametry Płotka wiklinowego

 • Kolor: ciemny brąz
 • Długość płotka: 40cm,
 • Wysokość 40cm
 • Całkowita wysokość wraz z palikiem: 60cm
 • 100% natury - odporne na warunki atmosferyczne, europejska uprawa - bez tworzyw sztucznych
 • Żywotność: 5-10 lat (zależnie od lokalizacji i konserwacji). Regularna konserwacja olejem do drewna może znacznie zwiększyć odporność gałązek i trwałości całego płotka.
 • Bukowe twarde paliki wysokość około 20 cm długości, z łatwością można je wsisnąć w ziemię.
 • Uwaga: Ze względu na ręczną robotę możliwe są niewielkie odchylenia kolorów lub różnice wielkości.
731683290319

Specyficzne kody

ean13
731683290319

Powiązane artykuły na blogu