Płot leszczynowy panel niski do ogrodu

82,90 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
  • Nasze płotki drewniane impregnujemy naturalnym impregnatem nie zawierającym chromu, dzięki czemu płotki mają zwiększoną trwałość i są chronione przed grzybami oraz szkodnikami
  • 100% PRODUKT NATURALNY - Obrzeże ogrodowe wykonane jest z drewna leszczyny pochodzącej ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Możliwe są niewielkie różnice w kolorze lub budowie, są to naturalne cechy i właściwości prawdziwego drewna.
  • Nasze drewniane płotki leszczynowe są praktyczne i łatwe w montażu. Mogą służyć jako obrzeże ogrodowe, ozdobne kwietniki i rabatki.
Wysokość
Ilość
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

100% naturalne ogrodzenia do ogrodu

Produkt został w całości wykonany z naturalnych, bezpiecznych dla środowiska materiałów. Całość jest odporna na warunki atmosferyczne. Dzięki niezawodnej impregnacji zwiększona jest żywotność naszych płotów drewnianych. Nasze ogrodzenia wykonane są ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników z naturalnych, degradowanych materiałów.

Ogrodzenie klombów, warzywniaków, rabatek

Prezentowane panele leszczynowe doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie, parku czy innym miejscu użyteczności publicznej. Umożliwiają stworzenie eleganckich i funkcjonalnych dekoracji ogrodowych. Drewniany płotek ten może posłużyć jako obrzeże do zabezpieczania klombów, kwietników. Ogrodzenie jest dostępne w różnych długościach, co umożliwia dopasowanie do każdej powierzchni ogrodzenia. Sprawdź długości i wysokości dostępnych paneli leszczynowych i zaplanuj projekt ogrodzenia. Dzięki wydłużonym palikom sprawnie umieścisz płot w dowolnie wybranym miejscu.
  • Panel leszczynowy ma długość: 100 cm
  • Dostępne wysokości płota: 20, 30 i 40 cm
  • Panele mają wydłużone nóżki do łatweg montażu ogrodzenia
  • Impregnowane płoty o zwiększonej żywotności
4260575628078

Specyficzne kody

ean13
4260575628078