Płotek trawnikowy drewniany sosnowy 105cm

88,90 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni

płot drewniany sztachetowy

Prezentowany niski płot drewniany wykonany z drzewa sosnowego to piękne i oryginalne wykończenie każdej rabaty. Nasz produkt dostępny jest w kilku kolorach, a także w wersji nieimpregnowanej, dzięki temu wybrać można ten, który barwą lepiej dopasowany będzie do całego projektu ogrodu. Jest to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie do ogradzania i wydzielania rabat, grządek oraz warzywniaków. Długość pojedynczego elementu 105 cm.

Kolor
Wysokość
Ilość
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Istotną cechą naszego produktu jest jego wodoodporność, płotek drewniany pokryty został zabezpieczającym przed wilgocią impregnatem, dodatkowo poddany on został obróbce cieplnej, dzięki której chroniony jest przed działaniem czynników atmosferycznych. Takie rozwiązanie sprawia, że płotek zachował swój naturalny wygląd i nie posiada swoistej zielonkawej barwy, która jest charakterystyczna przy ciśnieniowej impregnacji drewna.
Na koniec zaznaczyć należy, że montaż ogrodzenia drewnianego jest wyjątkowo prosty. W sztachety drewniane wmontowane zostały zaostrzone na końcach paliki. Dzięki temu, za pomocą drewnianego młotka łatwo można je wbić w wybraną powierzchnię.
Nasz płotek trawnikowy drewniany to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników ogrodów. Prosta konstrukcja staje się dla rabat wyjątkowym i bardzo estetycznym wykończeniem stanowiąc jednocześnie ich ochronę przed zwierzętami lub radośnie bawiącymi się dziećmi.

Ogrodzenie drewniane trawnikowe kwietników

  • Solidnie wykonane, bez drzazg i odprysków, nie potrzebne jest dodatkowe smarowanie
  • Sprzedawane w zestawach 4 sztuki
  • Długość płota trawnikowego 105 cm
  • Panel ogrodzenia wykonany z 9 listew sosnowych
  • 2 listwy zostały wydłużone i zaostrzone, dla łatwego montażu, zapewniają bardzo dobrą stabilność i utrzymanie ogrodzenia w pożądanym miejscu bez kopania lub/i cementowania
  • Panel jest gotowy do montażu, nie wymaga dodatkowych prac
  • Drewno impregnowane, odporne na warunki atmosferyczne
4260575623080

Opis

Rodzaj drewna
Sosna
Montaż
Wtykany w ziemię
Forma
Sztywny panel
Wysokość
0 - 20 cm
21 - 50 cm

Specyficzne kody

ean13
4260575623080
ISBN
5903433515668