Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

85,00 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
Świadomość ekologiczna stale wzrasta a wraz z nią potrzeba dbania o środowisko. Nasz brykiet kominkowy drzewny, to nowoczesne paliwo wyprodukowane z surowca wolnego od zanieczyszczeń, bez zbędnego spoiwa, bez dodatków chemicznych.
Brykiet do kominka idealnie nadaje się do wszelkich kominków, grilla, pieców kaflowych i drewnianych. Niska zawartość wody, poniżej 10 %.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Brykiet drzewny do kominka wytwarza ciepło, które jest w zgodzie z naturą i środowiskiem. Jest w pełni bezpieczny dla otoczenia. Dzięki dużej ilości skompensowanego eko materiału, spala się powoli co powoduje wysoką wartość opałową. Dobra wydajność, niska ilość popiołu w związku z niską zawartości wody powoduje, że pozostawia czyste przewody kominowe i emituje małą ilość dymu. Popiół może być wykorzystywany jako nawóz naturalny. Ekologiczny brykiet podczas spalania nie brudzi szyb kominkowych.
Brykiet do kominka idealnie nadaje się do wszelkich kominków, grilla, pieców kaflowych i drewnianych. Kompaktowy rozmiar brykietu kominkowego pozwala na zastosowanie go w niewielkich piecach.
  • Brykiet kominkowy opakowany w worek jutowy
  • waga 12,5 kg
  • rozmiar Ø 7 cm x 4-6 cm wysokości
  • niska zawartość wody, poniżej 10 %
4260575622199

Opis

Montaż
Inny
Forma
Inny
Dodatki
Worek jutowy

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu