Ciepło w domu - naturalna rozpałka

Opublikowany :
Jesień i zima to niewątpliwie urokliwe pory roku, jednakże bywają dokuczliwe, z uwagi na wszechobecne zimno. Wszyscy lubimy wówczas schować się pod ciepłym kocem z kubkiem herbaty w dłoni i ogrzać przy kominku. Stąd, coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne produkty opałowe, bazujące na naturalnych składnikach, a co za tym idzie, przyjazne środowisku. Jako że, teraz zdecydowanie częściej przykładamy wagę do kwestii ekologii w różnych aspektach życia, tu także widać sporą zmianę. Stopniowo odchodzimy więc od dotychczasowych rozwiązań na rzecz tych korzystniejszych dla otoczenia. Zarówno dostępny u nas brykiet drzewny, jak i kostka drewniana, doskonale wpasowują się w powszechnie panujące tendencje. Wobec tego współczesny ciepły dom charakteryzuje się już nie tylko estetyką, ale przede wszystkim nowatorskim podejściem do ochrony środowiska. Nowoczesne produkty opałowe w przystępnych cenach
Ciepło w domu z naturalną rozpałką

Naturalne rozpałki do kominka w przystępnych cenach

Mówiąc o potrzebach środowiska, trzeba podkreślić, iż brykiet drzewny wytwarza ciepło, będące w zgodzie z naturą, bez szkodliwej ingerencji w przyrodę. Tym samym, jest on całkowicie bezpieczny, przy czym cechuje go wysoka wartość opałowa. Poza tym, dzięki temu, że praktycznie nie generuje popiołu - nie brudzi przewodów kominowych, oraz emituje znikome ilości dymu. Brykiet, sprzedawany w sklepie Płotki Ogrodowe, pakujemy w worek jutowy lub w karton (tak samo, jak drewniane deski). Dodatkowo nasz brykiet nadaje się do różnego typu kominków, grilla, pieców kaflowych i drewnianych. Jesteśmy w stanie zastosować go także w przypadku mini piecyków.

Drewno opałowe do kominka i piecyka

Jako świadoma marka, śmiało podążamy za aktualnymi trendami, oferując Państwu cały wachlarz proekologicznych produktów. W asortymencie posiadamy również naturalne ozdoby świąteczne i choinki, wykonane z modrzewia, czy wierzby. Nie dość, że prezentują się pięknie w każdym wnętrzu, to jeszcze w najmniejszym stopniu nie szkodzą otoczeniu. Osoby, na co dzień starające się żyć zgodnie z naturą, z pewnością znajdą więc u nas coś dla siebie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

 (z http://)