Choinka - naturalna dekoracja okien

128,00 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
Fascynująca, świąteczna dekoracja to produkt wykonany ręcznie. Ozdoba dostępna jest w dwóch rozmiarach: 60 x 70 cm oraz 100 x 140 cm (szer. X dł.). Szczególnie zachwycająco prezentuje się naturalna choinka w oknie wzbogacona opcjonalnie o diody LED 20/50 do samodzielnego montażu. Zestaw ten będzie wymagał wówczas 3 baterii AA, które nie są dostępne w komplecie.
Wysokość
Oświetlenie
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Świąteczna ozdoba okien

Nowoczesne aranżacje udowadniają, że minimalistyczne ozdoby mają swój niepowtarzalny urok. Subtelne, proste w swej formie i nie skomplikowane pod względem wzorniczym i kolorystycznym. Skromne dekoracje zachwycają delikatnością, pomysłowym wykonaniem i stylowością. Takimi właśnie atrybutami cieszy się świąteczna dekoracja okna wykonana z gałęzi wierzby w Polsce.

Naturalna choinka wykonana ręcznie

Urokliwa choinka w oknie to pomysł na stworzenie wyjątkowego, magicznego nastroju świątecznego. Jest to produkt w 100 % naturalny, nie poddany żadnej obróbce. Przy jego produkcji nie użyto plastiku. Jest to unikalna, świąteczna dekoracja, która urozmaici nie tylko wnętrze pomieszczenia. Bez łańcucha świateł ozdoba nadaje się również do użytku zewnętrznego. Naturalne materiały sprawiają, że nie ma obaw o rdzewienie dekoracji.
  • Wykonana z gałęzi wierzby
  • Dostępny w dwóch rozmiarach (szer. x dł.): 60 x 70 cm / 100 x 140 cm
  • Dekoracja okienna opcjonalnie z 50 lub 100 diodami LED do samodzielnego montażu, na baterie (wymagane 3 baterie AA - brak w zestawie) lub bez łańcucha świateł
  • Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz bez łańcucha świateł
  • produkt 100% naturalny - nie poddany obróbce - bez plastiku, bez rdzy
4260575621154

Specyficzne kody

ean13
4260575621154

Powiązane artykuły na blogu