Płotek sosnowy FARMER ogrodzenie drewniane

48,90 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
W naszej ofercie znajduje się płotki o dwóch długościach – 50 i 100 cm. Do wyboru są również 2 praktyczne wysokości – 20 cm ponad ziemię i wraz z nóżkami 35 oraz 30 cm a z nóżkami 45. Płotki sosnowe FARMER dostępne są w atrakcyjnych i praktycznych 5 kolorach, zaimpregnowane gotowe do użytku. Mamy też wersję nieimpregnowaną, które trzeba zabezpieczyć olejem lub bejcą, na dowolny kolor. Taki wybój pozwala każdemu klientowi na dopasowanie produktu do swoich potrzeb.
Kolor
Długość
Wysokość
Ilość
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Płotki drewniane pasują do każdego typu ogrodu i ciekawie korespondują z otoczeniem. Sprawdzą się zarówno w stylu klasycznym, nowoczesnym, miejskim, jak i angielskim. Odpowiednio pomalowane i ozdobione roślinnością będą atrakcyjnym dekorem ogrodów włoskich. Płotki wnoszą wiele ciepła i naturalności oraz tworzą niepowtarzalny klimat. Drewno to materiał umiarkowanie wytrzymały na działanie czynników atmosferycznych, ale po zaimpregnowaniu może służyć przez wiele lat. Jest praktyczny, funkcjonalny i wpływa na podniesienie estetyki miejsca zielonego.
Płotek sosnowy FARMER to idealne rozwiązanie do ogródka przydomowego i na działkę. Może oddzielać od siebie poszczególne rabaty i wytyczać ogrodowe dróżki. Tego typu płotek to także ciekawa dekoracja np. wokół oczka wodnego. Natomiast otulony krótkimi pnączami stworzy nastrój tajemniczości i dzikości w ogrodzie.
Za pomocą płotka sosnowego FARMER można wydzielić miejskie tereny zielone, np. parkowe ogródki i zieleńce. Stworzą tez praktyczne ogrodzenie strefy zabawy dla dzieci. Jeśli zostaną pomalowane na żywe, soczyste kolory, wtedy jeszcze ciekawiej wpiszą się w strefę zieloną wydzieloną dla najmłodszych.
  • Proste, ale eleganckie ogrodzenie ozdobi każdy ogród.
  • Idealnie nadaje się jako podpórka do warzyw, do łatwego podziału grządek ogrodowych i do odgrodzenia dróg.
  • wykonane w 100% z litego drewna sosnowego, impregnowanego preparatem niezawierającym chromu.
  • WAŻNE: wersja nieimpregnowana wymaga konserwacji olejem do drewna
  • Łatwy montaż - za pomocą gumowego młotka można po prostu umieścić palisadę w wybranym miejscu.
4260575626623

Opis

Rodzaj drewna
Sosna
Montaż
Wtykany w ziemię
Forma
Sztywny panel
Wysokość
21 - 50 cm

Specyficzne kody

ean13
4260575626623

Powiązane artykuły na blogu