Drewniane ogrodzenie 5 metrowe płot leszczynowe

160,00 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
Wysokość
Odstęp sztachetek
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Drewniane płotki ogrodowe - praktyczne ogrodzenie i piękna ozdoba ogrodu

Ogrody, nasza osobista przestrzeń pełna zieleni zapewniająca stały kontakt z naturą i przyrodą. Dbamy o nie i pielęgnujemy je sadząc różnorodne rośliny, budując altany, oczka wodne, projektując rabaty, kwietniki czy grządki. Podczas planowania i aranżacji ogrodu nie można zapomnieć o wyposażeniu go w odpowiednie płotki ogrodowe. Dobrze dobrane podkreślą bowiem walory ogrodu czy rabat, jednocześnie w sposób naturalny oddzielą jedną przestrzeń od drugiej stanowiąc tym samym idealną ochronę przed bawiącymi się dziećmi czy ciekawskimi zwierzętami.

Płotki z palików leszczynowych to idealne rozwiązanie do każdego ogrodu.

Ogrodzenie to zbudowane jest bowiem z ciosanych, drewnianych palików o wysokości stu centymetrów każdy. Paliki łączone są co 3 - 4 lub 7-8 centymetry za pomocą dwóch rzędów ocynkowanego drutu stalowego, a całość mierzy aż 5 metrów długości. Dzięki takiemu rozwiązaniu płotek dopasować można do każdego, nawet nietypowego kształtu. Dodatkowo sprawdzi się on i przy większych przestrzeniach, bo płotki z palików można swobodnie łączyć i wydłużać dzięki czemu długość ogrodzenia dostosowana jest do indywidualnych potrzeb. Pełną instrukcję montażu płotka leszczynowego znajdziesz tutaj .

Konserwacja płotu impregnatem do drewna

Prezentowane drewniane płoty to produkt naturalny dzięki czemu wspaniale współgra z przestrzenią ogrodową. Paliki ciosane są z leszczynowego drewna, nie zawierają tworzyw sztucznych i pochodzą z upraw europejskich. Ponadto dodatkowa impregnacja sprawia, że płotek odporny jest na warunki atmosferyczne i przy systematycznej konserwacji ogrodzenie posłuży nam przez wiele lat.

Montaż płotków z palików drewnianych

Te piękne, naturalne ogrodzenia charakteryzuje też wyjątkowo prosty montaż stanowiąc jego dodatkowy walor. Płotek montuje się do słupków podporowych zakotwiczonych w ziemi co 1,5 - 2 metry za pomocą klipsów czy wkrętów ze stali nierdzewnej. Przed zakupem zapoznaj się z pełną instrukcją montażu ogrodzenia ze sztachetek leszczynowych
Proponowane płotki z palików leszczynowych to nie tylko wyśmienite i uniwersalne ogrodzenie, ale też piękne i niepowtarzalne dekoracje z drewna, które w naturalny oraz delikatny sposób ozdobią ogród podkreślając jego piękno i wyjątkowość.

Drewniane ogrodzenie z leszczyny:

 • Pojedyncze elementy ogrodzeniowe można łączyć, długość ogrodzenia można dostosować do własnych potrzeb.
 • Długość płotka: 5 metrów
 • Wysokość 70cm
 • Dostępne rozstawy między palikami: 4-6 i 8-10 cm
 • 100% natury - odporne na warunki atmosferyczne, europejska uprawa - bez tworzyw sztucznych
 • Długa trwałość dzięki dodatkowej impregnacji. Okres życia do 20 lat.
 • Ogrodzenie tkane z leszczynowego drewna jest doskonałe jako naturalny dzielnik i granica w ogrodzie.
 • Ociosane, połączone podwójnym, ocynkowanym drutem stalowym
 • Uwaga: Ze względu na ręczną robotę możliwe są niewielkie odchylenia kolorów lub różnice wielkości.
6057179217504

Opis

Rodzaj drewna
Leszczyna
Montaż
Dodatkowe słupy
Forma
Dowolny kształt
Wysokość
51 - 100 cm
101 - 200 cm

Specyficzne kody

ean13
6057179217504

Powiązane artykuły na blogu