Rollborder drewniany płot ze sztachetek

44,00 zł
Brutto czas realizacji 1-5 dni

Długość płotka ze sztachetek - 2.03 metry

Płotek skonstruowany jest z czterdziestu jeden drewnianych deseczek. Każda z nich ma szerokość 4,5 centymetra tworząc razem piękne sztachety drewniane, które ogrodzą różnego typu kwietniki i warzywniaki, nawet te o nieregularnym kształcie.
Zaznaczyć też należy, że jest to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie. Prezentowany płotek drewniany wykonany z drzewa sosnowego to piękne i oryginalne wykończenie każdej rabaty. Nasz produkt dostępny jest w dwóch kolorach, naturalnym oraz brązowym, dzięki temu wybrać można ten, który barwą lepiej dopasowany będzie do całego projektu ogrodu.
Kolor
Wysokość
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Drewniany płotek w rolce – piękne i praktyczne wykończenie dla naszych rabat.
Wszyscy kochamy swoje ogrody, dbamy o nie, pielęgnujemy. To właśnie tam odpoczywamy, podziwiając i obserwując piękno ciągle zmieniającej się przyrody. Z tej też przyczyny pragniemy, by nasze ogrody były atrakcyjne, estetyczne i harmonijne. W organizacji przestrzeni ogrodowej na pewno pomogą nam różnego typu płoty ogrodowe. Wspaniałym rozwiązaniem będzie aż dwumetrowy płot ze sztachetek w rolce, rewelacyjny produkt do ogradzania i wydzielania rabat, grządek oraz warzywniaków.
Istotną cechą naszego produktu jest jego wodoodporność, płotek drewniany pokryty został zabezpieczającym przed wilgocią impregnatem, dodatkowo poddany on został obróbce cieplnej, dzięki której chroniony jest przed działaniem czynników atmosferycznych. Takie rozwiązanie sprawia, że płotek zachował swój naturalny wygląd i nie posiada swoistej zielonkawej barwy, która jest charakterystyczna przy ciśnieniowej impregnacji drewna.
Na koniec zaznaczyć należy, że nasz produkt jest wyjątkowo prosty w montażu. W sztachety drewniane wmontowane zostały zaostrzone na końcach paliki. Dzięki temu, za pomocą drewnianego młotka łatwo można je wbić w wybraną powierzchnię nadając płotkowi wybranego kształtu.
Nasz produkt to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników ogrodów. Prosta konstrukcja staje się dla rabat wyjątkowym i bardzo estetycznym wykończeniem stanowiąc jednocześnie ich ochronę przed zwierzętami lub radośnie bawiącymi się dziećmi.

Rollborder drewniany parametry

  • Długość płotka: 2.03 metry
  • Płotek z sosnowych sztachetek
  • Odporny na warunki atmosferyczne - impregnowane drewno
  • Naturalny wygląd - brak zielonkawego odcienia jak w przypadku produktów z impregnacją ciśnieniową
  • Jesteśmy producentem - możesz zamówić różne przedmioty, nawet w dużych ilościach
4260575621734

Specyficzne kody

ean13
4260575621734