Kogucik drewniany płotek ze szpikulcami

108,90 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
Kogucik dostępny jest w kilku kolorach, także w wersji nieimpregnowanej, którą można pomalować zgodnie z zapotrzebowaniem (impregnacja płotków drewnianych jest konieczne) .Dekoracyjna palisada ogrodowa tego typu jest niezwykle łatwa w montażu. Wystarczy dwa szpikulce wbić w ziemię, do postawienia drewnianego ogrodzenia wystarczy gumowy młotek.
Kolor
Wysokość
Ilość
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ogródek w stylu hygge

Marzy Ci się ogródek w skandynawskim stylu? Warto sprawić, aby był przytulny. Jednym z elementów, które sprawią, że przestrzeń wokół domu nabierze wyjątkowego charakteru, będzie przydomowy ogródek, w którym posadzimy warzywa, kwiaty lub zioła. Czerpanie z dóbr Matki Natury jest bardzo w stylu hygge.

Ogrodzenie ogrodowe w dowolnym kolorze

Ważnym rozwiązaniem w przypadku zakładania ogródka może być zaplanowanie ogrodzeń i ścieżek. Pozwoli ono wyznaczyć przestrzeń w ogrodzie, a przy okazji będzie stanowić estetyczny, miły oku element.
Ogrodzenie wtykowe wysokiej jakości w idealny sposób wkomponuje się w architekturę każdego ogrodu. Elementy wykonane w 100% z litej sosny impregnowanej preparatem bezchromowym docenią osoby, które lubią naturalne, bliskie naturze rozwiązania. Poszczególne szyny połączone są praktycznie niewidocznymi klipsami ze stali nierdzewnej.
Po co przyda się takie ogrodzenie? Grządki warzywne zostaną oddzielone od reszty ogrodu, z łatwością wyznaczymy granice ścieżek, możemy też w ten sposób wydzielić przestrzeń, w której znajdzie się oczko wodne. Tego typu palisada stanowi też ochronę przed małymi zwierzętami. Jest to idealny, praktyczny dodatek do każdego przydomowego ogrodu.

  • Kogucik - Starannie wykonane ogrodzenie wtykowe idealnie wkomponuje się w architekturę każdego ogrodu.
  • Nasze ogrodzenia wykonane są w 100% z litej sosny impregnowanej preparatem bezchromowym. Szyny są prawie niewidocznie połączone klipsami ze stali nierdzewnej.
  • Dostępne 3 wysokości: 20, 29,5 i 40 centymetrów
  • Długość panelu to 103 cm 
  • Impregnowane płoty dostępne w kilku kolorach: antracytowy, brązowy, naturalny, zielony
  • Wersja nieimpregnowana wymaga KONIECZNIE impregnacji
4260575625381

Opis

Rodzaj drewna
Sosna
Montaż
Wtykany w ziemię
Forma
Sztywny panel
Wysokość
0 - 20 cm
21 - 50 cm

Specyficzne kody

ean13
4260575625381
isbn
4260575625381

Powiązane artykuły na blogu