Rollborder II drewniany płotek sosnowy

117,90 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni

Oferowany przez nas rollboarder II to kolejna wersja naszego produktu. Czym się różnią? Jedyna różnica jest w wyglądzie płotka - nowsza wersja ma równo ściętą górną część sztachetek. Wygląda bardzo elegancko i minimalistycznie. Zaopatrzenie rabat i kwietników w taki płotek to także ochrona roślin przed zwierzętami bądź beztrosko bawiącymi się dziećmi.

Kolor
Wysokość
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ogród to przestrzeń, w której wiele z nas odpoczywa, także aktywnie. Dbanie o rabaty kwiatowe, o ogródki warzywne pozwala odpocząć, uspokoić myśli, podziwiać zmieniającą się przyrodę i pozostać w bliskim kontakcie z naturą. Chcemy, by nasze ogrody był estetyczne i atrakcyjne. W organizacji przestrzeni pomoże płotek ogrodowy. Drewniany, sosnowy, płotek może stać się idealnym wykończeniem Twoich rabat.

Rabatki w dowolnym kształcie

Nasz drewniany płotek jest zaprojektowany tak aby wykończyć nim rabaty w dowolnym kształcie. Doskonale sprawdzi się także jako zabezpieczenie niewielkich skarp, wytyczenie ścieżek w ogrodzie czy kwietników.
Sosnowy płotek, który oferujemy, jest dostępny w wersji zaimpregnowanej - w pięciu kolorach: antracyt, ciemny brąz, zieleń, biały oraz w wersji naturalnej w kolorze drzewa sosnowego, oraz w wersji nieimpregnowanej, który możesz pomalować we własnym zakresie na dowolny kolor. Impregnacja jest konieczna, ponieważ zaimpregnowana wersja płotka jest znacznie bardziej trwalsza i odporniejsza przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. Tak duży wybór kolorów sprawi, że każdy będzie mógł znaleźć płotek, który najlepiej dopasuje się do przestrzeni jego ogrodu.
Płotek jest sprzedawany w dwumetrowych odcinkach i kilku wysokościach do wyboru. Płotki sosnowe mają kilka sztachetek dłuższych od pozostałych do wbicia w ziemię i ustabilizowania płotka. Dwumetrowe odcinki można dowolnie łączyć bądź skracać, w zależności od potrzeb. Każdy odcinek zawiera pięć nóżek, które ułatwiają wbicie go do ziemi - najlepiej wykorzystać do tego miękki, gumowy młotek. Montaż jest niezwykle prosty i szybki - wystarczy wbić w pożądanym miejscu drewniane paliki i uformować płotek według własnych potrzeb. Jest niezwykle elastyczny.
  • Elastyczny kształt: elementy ogrodzenia połączone są ze sobą ocynkowanym, elastycznym drutem. Pozwala to na stworzenie dowolnego kształtu ogrodzenia: w kształcie prostego, zamkniętego koła lub kwadratu.
  • Panele ogrodzeniowe można łatwo łączyć i skracać do dowolnego kształtu. Jedna rolka płotka to 2,03 metra i zawiera 43 sztachetki - szerokość jednej sztachety to około 4,7 cm
  • Produkt w 100% naturalny – ogrodzenia wykonane są z impregnowanego drewna sosnowego. Impregnat nie zawiera chromu, dzięki czemu ogrodzenia mają podwyższoną trwałość i są zabezpieczone przed grzybami i szkodnikami. Hydroizolacja zastosowana w procesie zanurzania nie powoduje powstawania plam, a kolor pozostaje trwały i zmywalny. Drewno zachowuje swój naturalny wygląd.
  • Łatwy w montażu – dzięki zaostrzonym słupkom ogrodzenie można bez problemu wbić w ziemię za pomocą gumowego młotka. W prosty sposób dopasujesz długość ogrodzenia do swoich potrzeb, przecinając przewód łączący metalowymi szczypcami.
4260575625749

Opis

Rodzaj drewna
Sosna
Montaż
Wtykany w ziemię
Forma
Dowolny kształt
Wysokość
0 - 20 cm
21 - 50 cm

Specyficzne kody

ean13
4260575625749

Powiązane artykuły na blogu