Strona główna

Pokazano 1-10 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Brama drewniana 100 cm... Brama drewniana 100 cm...

Brama drewniana 100 cm furtka ogrodowa

Brama drewniana 100 cm furtka ogrodowa

Cena 248,90 zł
Furtka ogrodowa drewniana sprzedawana jest wraz z potrzebnymi do montazu akcesoriami. Solidnie wykonane skrzydło pasujące do naszych płotków z palików leszczynowych. Dostępna w ciągłej sprzedaży w różnych wysokościach. Sprawdź dostępne bramy drewniane ogrodzeniowe
Zachęcamy do przeczytania instrukcji montażu ogrodzenia leszczynowego krok po kroku - ułatwi to planowanie potrzebnych elemntów płotka
Płotek wiklinowy wysokość... Płotek wiklinowy wysokość...

Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

Cena 55,90 zł
Ze względu na wysokość płotek wiklinowy polecany jest do zabezpieczeń klombów, warzywniaków przez zwięrzętami. Nie tylko funkcjonalny ale nadaje naturalny wygląd ogrodu. Co najważniejsze, zastosowanie płotka jest banalnie proste, wystarczy jedynie odpowiednie wbicie paneli w ziemię za pomocą gumowego młotka.
Palisada wiklinowa 40 cm, dzięki dodatkowej impregnacji, jest odporna na kaprysy pogody. W trosce o środowisko naturalne w podkonstrukcji nie zastosowano plastiku. Impregnowana preparatem nie zawierającym chromu.
Słupek ogrodzeniowy... Słupek ogrodzeniowy...

Słupek ogrodzeniowy drewniany zaostrzony

Słupek ogrodzeniowy drewniany zaostrzony

Cena 47,90 zł
Niezbędny element do zbudowania ogrodzenia z płotów leszczynowych - pełną instrukcję montażu znajdziesz tutaj.
Słupek ogrodzeniowy z drewna kasztanowca – okrągły, oczyszczony i zaostrzony po jednej stronie, idealnie nadaje się montażu ogrodzenia drewnianego. Bal drewniany ma grubość 6 – 8 cm i jest sprzedawany wraz z 3 bolcami.
Kratownica drewniana... Kratownica drewniana...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy krata

Cena 47,90 zł
Wspaniałym wspornikiem dla naszych roślin na pewno będzie oryginalna i w 100% naturalna kratka do pnączy. Delikatna, ręcznie tkana konstrukcja z wierzbowych witek i sznurków z juty stanowić będzie samodzielną dekoracje z drewna
Dzięki swojej unikalnej konstrukcji kwietnik ogrodowy nie pozostawia rdzy i nie zawiera żadnych materiałów syntetycznych, dodatkowo bardzo łatwo się go montuje przy pomocy dwóch gwoździ lub haków. Zaznaczyć też należy, że wierzbowe witki są odpowiednio zabezpieczone i impregnowane.
Ścieżka ogrodowa drewniany... Ścieżka ogrodowa drewniany...

Ścieżka ogrodowa drewniany chodnik modrzew

Ścieżka ogrodowa drewniany chodnik modrzew

Cena 81,90 zł
Nasz chodnik ogrodowy to nie tylko element dekoracyjny w Twoim pięknym ogrodzie, ale także praktyczne rozwiązanie, które pozwala na swobodne poruszanie się bez uszkadzania roślin.

Rolowana ścieżka trawnikowa - ryflowana

Ścieżki ogrodowe możemy z łatwością ułożyć samodzielnie, tworząc piękne ogrodowe aleje o fantazyjnych kształtach. Bezpieczna i wygodna ścieżka ogrodowa z drewna modrzewiowego, została zaimpregnowana naturalnym impregnatem nie zawierającym chromu. Zalecamy dodatkową konserwację jak przy każdych produktach drewnianych.
Płot drewniany palisada... Płot drewniany palisada...

Płot drewniany palisada wiklinowa wysokość 10 cm

Płot drewniany palisada wiklinowa wysokość 10 cm

Cena 37,90 zł
Drewniana palisada wiklinowa do ogrodzenia klombów i warzywniaków, ścieżek. Odporna na zewnętrzne warunki. Palisada drewniana impregnowana preparatem nie zawierającym chromu. Zalecamy dodatkową konserwację jak przy każdych produktach drewnianych.
Toczone paliki z twardego drewna można z łatwościa wcisnąć w ziemię, przy twardszych podłożach zalecamy użycie gumowego młotka. Wysokość prezentowanego płota z wikliny to 10 centmetrów. Całkowita wysokość wraz z palikiem: 20cm
Choinka z drewna modrzew... Choinka z drewna modrzew...

Choinka z drewna modrzew wykonana ręcznie 92cm

Choinka z drewna modrzew wykonana ręcznie 92cm

Cena 112,90 zł
Ręcznie wykonana, piękna choinka z drewna o nowoczesnym designie, to idealna ozdoba do każdego domu oraz miejsca pracy. Choinka drewniana została zaprojektowana tak jak i wszystkie nasze produkty z myślą o ekologii, z drewnianych listewek drzewa modrzewiowego, nadających się do recyclingu. Drewniana choinka nie wymaga montażu, a jej lekka konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie i wielokrotne wykorzystywanie w trakcie kolejnych świąt, nawet przez wiele lat.
Rollborder drewniany... Rollborder drewniany...

Rollborder drewniany obrzeże trawnikowe

Rollborder drewniany obrzeże trawnikowe

Cena 117,90 zł

Długość płotka ze sztachetek - 2.03 metry

Płotek skonstruowany jest z czterdziestu jeden drewnianych deseczek. Każda z nich ma szerokość 4,5 centymetra tworząc razem piękne sztachety drewniane, które ogrodzą różnego typu kwietniki i warzywniaki, nawet te o nieregularnym kształcie.
Zaznaczyć też należy, że jest to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie. Prezentowany płotek drewniany wykonany z drzewa sosnowego to piękne i oryginalne wykończenie każdej rabaty. Nasz produkt dostępny jest w kilku kolorach, dzięki temu wybrać można ten, który barwą lepiej dopasowany będzie do całego projektu ogrodu. Mamy również w ofercie płotek nieimpregnowany, który daje dowolność wyboru impregnatu i koloru.
Płotek ogrodowy drewniany z... Płotek ogrodowy drewniany z...

Płotek ogrodowy drewniany z nóżkami 5 metrowy

Płotek ogrodowy drewniany z nóżkami 5 metrowy

Cena 130,90 zł
Płotek drewniany z nóżkami do wbijania w ziemię
Zastosowanie ogrodzenienia: grządki, pergole lub warzywniaki. Płotki wykonane z naturalnego drewna będą służyć przez długie lata, a dzięki starannie ociosanym palikom szybko i sprawnie umieścimy drewniany płot w dowolnie wybranym przez nas miejscu.