Strona główna

Pokazano 1-10 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Brama drewniana 100 cm... Brama drewniana 100 cm...

Brama drewniana 100 cm furtka ogrodowa

Brama drewniana 100 cm furtka ogrodowa

Cena 315,00 zł
Furtka ogrodowa drewniana sprzedawana jest wraz z potrzebnymi do montazu akcesoriami. Solidnie wykonane skrzydło pasujące do naszych płotków z palików leszczynowych. Dostępna w ciągłej sprzedaży w różnych wysokościach. Sprawdź dostępne bramy drewniane ogrodzeniowe
Zachęcamy do przeczytania instrukcji montażu ogrodzenia leszczynowego krok po kroku - ułatwi to planowanie potrzebnych elemntów płotka
Płot drewniany palisada... Płot drewniany palisada...

Płot drewniany palisada wiklinowa wysokość 10 cm

Płot drewniany palisada wiklinowa wysokość 10 cm

Cena 37,00 zł
Drewniana palisada wiklinowa do ogrodzenia klombów i warzywniaków, ścieżek. Odporna na zewnętrzne warunki. Palisada drewniana impregnowana preparatem nie zawierającym chromu. Zalecamy dodatkową konserwację jak przy każdych produktach drewnianych.
Toczone paliki z twardego drewna można z łatwościa wcisnąć w ziemię, przy twardszych podłożach zalecamy użycie gumowego młotka. Wysokość prezentowanego płota z wikliny to 10 centmetrów. Całkowita wysokość wraz z palikiem: 20cm
Ogrodzenie drewniane... Ogrodzenie drewniane...

Ogrodzenie drewniane wysokość 20 cm wiklinowa...

Ogrodzenie drewniane wysokość 20 cm wiklinowa palisada

Cena 39,00 zł
Niepodważalną zaletą ogrodzenia z wikliny to długa trwałość dzięki impregnacji, a dodatkowa regularna konserwacja olejem do drewna może znacznie zwiększyć odporność gałązek i trwałości całego płotka. 

Palisada drewniana impregnowana wysokość 20 cm

Tutaj przedstawiamy krok po kroku jak zrobić płot drewniany do ogrodu z wykorzystaniem płotków wiklinowych
Kratownica drewniana... Kratownica drewniana...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy...

Kratownica drewniana podpora do roślin pnączy krata

Cena 105,00 zł
Wspaniałym wspornikiem dla naszych roślin na pewno będzie oryginalna i w 100% naturalna kratka do pnączy. Delikatna, ręcznie tkana konstrukcja z wierzbowych witek i sznurków z juty stanowić będzie samodzielną dekoracje z drewna
Dzięki swojej unikalnej konstrukcji kwietnik ogrodowy nie pozostawia rdzy i nie zawiera żadnych materiałów syntetycznych, dodatkowo bardzo łatwo się go montuje przy pomocy dwóch gwoździ lub haków. Zaznaczyć też należy, że wierzbowe witki są odpowiednio zabezpieczone i impregnowane.
Obrzeże trawnikowe wysokość... Obrzeże trawnikowe wysokość...

Obrzeże trawnikowe wysokość 30 cm drewniane

Obrzeże trawnikowe wysokość 30 cm drewniane

Cena 42,00 zł
Zastosowanie ogrodzenia z wikliny: grządki, pergole lub warzywniaki. Płotki wykonane z naturalnego drewna i impregnowane będą służyć przez długie lata.

Obrzeża palisada drewniana do ogrodu

W stałej produkcji posiadamy wiele wymiarów płotków wiklinowych, które idealnie pasują do siebie i mogą być łączone w różnej kombinacji. Montaż jest szybki i prosty. Wystarczy tylko brać po kolei palisady wiklinowe i wbijać je w ziemię za pomocą gumowego młodka. Jeden panel obok drugiego, dopóki nie ogrodzimy pożądanego przez nas terenu.
Choinka z drewna modrzew... Choinka z drewna modrzew...

Choinka z drewna modrzew wykonana ręcznie 92cm

Choinka z drewna modrzew wykonana ręcznie 92cm

Cena 135,00 zł
Ręcznie wykonana, piękna choinka z drewna o nowoczesnym designie, to idealna ozdoba do każdego domu oraz miejsca pracy. Choinka drewniana została zaprojektowana tak jak i wszystkie nasze produkty z myślą o ekologii, z drewnianych listewek drzewa modrzewiowego, nadających się do recyclingu. Drewniana choinka nie wymaga montażu, a jej lekka konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie i wielokrotne wykorzystywanie w trakcie kolejnych świąt, nawet przez wiele lat.
Płotek wiklinowy wysokość... Płotek wiklinowy wysokość...

Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

Płotek wiklinowy wysokość 40 cm palisada ogrodowa

Cena 45,00 zł
Ze względu na wysokość płotek wiklinowy polecany jest do zabezpieczeń klombów, warzywniaków przez zwięrzętami. Nie tylko funkcjonalny ale nadaje naturalny wygląd ogrodu. Co najważniejsze, zastosowanie płotka jest banalnie proste, wystarczy jedynie odpowiednie wbicie paneli w ziemię za pomocą gumowego młotka.
Palisada wiklinowa 40 cm, dzięki dodatkowej impregnacji, jest odporna na kaprysy pogody. W trosce o środowisko naturalne w podkonstrukcji nie zastosowano plastiku. Impregnowana preparatem nie zawierającym chromu.
Brykiet kominkowy drzewny... Brykiet kominkowy drzewny...

Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

Brykiet kominkowy drzewny 100% ekologiczny

Cena 140,00 zł
Świadomość ekologiczna stale wzrasta a wraz z nią potrzeba dbania o środowisko. Nasz brykiet kominkowy drzewny, to nowoczesne paliwo wyprodukowane z surowca wolnego od zanieczyszczeń, bez zbędnego spoiwa, bez dodatków chemicznych.
Brykiet do kominka idealnie nadaje się do wszelkich kominków, grilla, pieców kaflowych i drewnianych. Niska zawartość wody, poniżej 10 %.
Płot wiklinowy ogrodzenie... Płot wiklinowy ogrodzenie...

Płot wiklinowy ogrodzenie wysokość 60 cm

Płot wiklinowy ogrodzenie wysokość 60 cm

Cena 59,00 zł
W 100% naturalne, impregnowane preparatem nie zawierającym chromu, odporne na warunki atmosferyczne płoty z wikliny. Wykonane z najlepszej jakości wikliny, paliki z twardej olchy. Niepodważalną zaletą płotka jest także jego trwałość. Zalecamy dodatkową konserwacje olejem do drewna przed okresem zimowym.
W tej wysokości dostępne są 2 długości panelu z wikliny: 30 i 60 cm
Szybki i łatwy montaż ogrodzenia z wikliny dzięki toczonym palikom z twardego drewna. Wystarczy delikatnie wbić płotki w ziemię przy pomocy gumowego młotka
Mała choinka drewniana  59... Mała choinka drewniana  59...

Mała choinka drewniana 59 cm hand made

Mała choinka drewniana 59 cm hand made

Cena 106,00 zł
Drewniana choinka to kompaktowa ozdoba, która nie zajmuje wiele miejsca. Naturalna, żyjąca w zgodzie z przyrodą dekoracja idealnie sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych mieszkaniach, ale także i w biurach, sklepach, restauracjach, czy też przy recepcjach. Atrakcyjna wersja z oświetleniem LED sprawi, że modernistyczna, drewniana choinka subtelnie zwróci na siebie uwagę i stworzy magiczny, bożonarodzeniowy nastrój.